Kolczyki dla dziewczynki – oryginalne wzory na prezent urodzinowy

Kolczyki dla dziewczynki to idealny prezent urodzinowy. Każda mała księżniczka pragnie mieć piękne kolczyki zdobiące jej uszy. Mnogość wyjątkowych wzorów daje wiele możliwości wyboru. Z pewnością każdy zainteresowany kupnem znajdzie odpowiedni model dostosowany pod względem indywidualnych potrzeb dziecka. Przystępna cena daje możliwość stworzenia unikatowej kolekcji.

krafciarka - sklep z biżuterią handmade

 

Oryginalne wzory – przykłady

Kolczyki na prezent zawsze się sprawdzą. Jest to rzecz uniwersalna, pasująca do wielu stylizacji i tym samym ciesząca obdarowaną. Z pewnością każda dziewczynka pragnie mieć kolczyki w swojej szkatułce z biżuterią. Modele w kształcie arbuza, cytryny, maliny oraz innych owoców i warzyw mogą być dopasowane do różnych pór roku. Pomidorki zamknięte w uroczym słoiczku przykuwają uwagę i doskonale pasują na lato, tak samo jak i jagody. Dynie zawieszone na uszach będą kojarzyły się z piękną jesienią, spadającymi liśćmi i słońcem ogrzewającym twarz. Czyż takie kolczyki są w stanie poprawić nastrój dziecka w pochmurne dni? Zdecydowanie tak. Słodkie owoce oraz ich kolor mają swoją moc. Dodają energii na cały aktywny dzień. Twoje dziecko uwielbia jeść groszek prosto z krzaka? Przypomnij mu o tym cudownym smaku i obdaruj je otwartymi strączkami uśmiechniętego groszku. Kolczyki jedzenie to wyjątkowe wzory, które cieszą swoim wyglądem. Przypominają do złudzenia swoje oryginalne wzorce i tym samym są bardzo trwale. Dzięki temu dziecko będzie mogło się nimi cieszyć przez bardzo długi czas.

Możliwość stworzenia swojej kolekcji

Wyjątkowe kolczyki dla dziewczynki zachęcają do skompletowania oryginalnej i ponadczasowej kolekcji. Wystarczy mieć sporą szkatułkę, aby wszystkie się pomieściły. Inny wzór na każdy tydzień lub nawet na każdy dzień? Dlaczego nie. Małe dziewczynki uwielbiają się stroić. Jest to doskonały sposób na wyrażenie siebie, swojego stylu i kreatywności. Wszystkie kolczyki owoce i warzywa będą obecne w życiu dziecka przez cały rok. Może dzięki temu polubi niektóre z nich i pokusi się o zjedzenie pomarańczy, której wcześniej nie znosiło.

Zalety posiadania kolczyków z owocami i warzywami

  • możliwość stworzenia ciekawej kolekcji,
  • wysoka jakość produktu,
  • ciekawe i oryginalne wzory,
  • wygodne zakładanie, z którym dziecko poradzi sobie bez problemu,
  • przystępna cena,
  • jest to rzecz, która zawsze cieszy dziewczynki,
  • antyalergiczne bigle wykonane ze stali chirurgicznej,
  • rękodzieło.

Wysoka jakość produktu pozwala na długie użytkowane

Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane kolczyki owoce oraz inne ciekawe wzory zapewnia bardzo długi czas użytkowania oraz satysfakcję. Owocowe oraz warzywne wzory stworzone zostały z modeliny i żywicy. Bigle wykonane ze stali chirurgicznej nie powodują uczuleń, dlatego każdy rodzić może mieć pewność, iż jego pociecha nie dostanie alergii skórnej. Firma zajmuje się oda wielu lat produkcją wyrobów z modeliny, żywicy, tuszy oraz pudrów. Wieloletnie doświadczenie, pasja oraz chęć dążenia do doskonałości pozwoliło na wyprodukowanie unikatowych wzorów. zaangażowanie oraz ogrom włożonej pracy gwarantuje sto procent satysfakcji z zakupu. Kolczyki do złudzenia przypominają swoje wzorce. Zachwycają dokładnością wykonania oraz są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie uczulają, nie podrażniają i przy tym są bardzo wygodne w noszeniu. Pomimo bardzo przystępnej ceny są niesamowicie trwałe i solidne. Zobacz również kolczyki z wzorem jedzenia.

About Author


admin